Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alex Garland | ||
Eric Heffron
(asystent)
|
||
Craig Comstock
(asystent)
|
||
Gregory Santoro
(asystent)
|
||
Alex Martini
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alex Garland | ||
Amber Harley
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Gregory Goodman
producent
|
||
Andrew Macdonald
producent
|
||
Allon Reich
producent
|
||
Joanne Smith
współproducent
|
||
Kenneth Yu
współproducent
|
||
Kenneth Yu
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Elisa Alvares
producent wykonawczy
|
||
Timo Argillander
producent wykonawczy
|
||
Dale Anchor
koordynator postprodukcji
|
||
Lucy Kolodynska
nadzorca postprodukcji
|
||
Clare St. John
konsultant postprodukcji
|
||
Casey Barkhurst
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Hannah Brunner
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dallas Gordon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hana Gudelis
producent (asystent)
|
||
Bezawit Haileyesus
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Carson Hicks
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Justin Holt
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jenny Kissoon
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Samantha Krupica
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Grant Lafferty
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Travis Meguire
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Margaret Moore
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rk Padierna
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eva Pilar
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marjorie Rudick-Ford
koordynator produkcji
|
||
Will H Scott
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kelly A. Trimble
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kirsten Dunst
Lee
|
7,1
|
|
Wagner Moura
Joel
|
6,0
|
|
Cailee Spaeny
Jessie
|
||
Stephen McKinley Henderson
Sammy
|
||
Nelson Lee
Tony
|
||
Nick Offerman
Prezydent
|
6,0
|
|
Jefferson White
Dave
|
||
Evan Lai
Bohai
|
||
Vince Pisani
Portier
|
||
Greg Hill
Strażnik stacji benzynowej
|
||
Edmund Donovan
Eddie
|
||
Jin Ha
Snajper
|
||
Sonoya Mizuno
Anya
|
||
Karl Glusman
Wywiadowca
|
||
Jojo T. Gibbs
Sierżant
|
||
Juani Feliz
Joy Butler
|
6,0
|
|
James Yaegashi
Kapral
|
||
Martha B. Knighton
Starsza kobieta
|
||
Dean Grimes
Żołnierz
|
||
Tim James
Wiszący jeniec
|
||
Jeff Bosley
St. szer. Brown
|
||
Justin James Boykin
Ranny amerykański żołnierz
|
||
Jason Eller
Pasażer na lotnisku JFK
|
||
Simeon Freeman
Mike, żołnierz
|
||
Joe Manuel Gallegos Jr.
Steward pokładowy
|
||
Justin Garza
Ram
|
||
Brent Moorer Gaskins
Ranny żołnierz piechoty morskiej
|
||
Cross Holder
Najemnik
|
||
Evan Holtzman
Agent służb specjalnych
|
||
Anthony King-West
Osoba w obozie dla uchodźców
|
||
Ashley Lillig
Ranna uczestniczka zamieszek
|
||
Cora Maple Lindell
Umierająca uchodźczyni
|
||
Randy S. Love
Żołnierz
|
||
Alexa Mansour
Pracownik obsługi w obozie dla uchodźców
|
5,0
|
|
Cody Marshall
Żołnierz
|
||
Steve Masterman-Smith
Powracający pasażer linii lotniczych
|
||
Jess Matney
Żołnierz punktu kontrolnego
|
||
Xavier Mills
Amerykański lekarz
|
||
Peter Nguyen
Żołnierz piechoty morskiej
|
||
Brian Philpot
Rozbitek
|
||
Jesse Plemons
Bezimienny żołnierz
|
6,5
|
|
Easy Ian Radcliffe
Żołnierz piechoty morskiej
|
||
Adam Rivette
Reef
|
||
LePrix Robinson
Żołnierz
|
||
Melissa Saint-Amand
Sklepikarka
|
7,0
|
|
Jared Shaw
Clark, szef
|
||
Daniel Patrick Shook
Żołnierz
|
||
Tywaun Tornes
Strzelec
|
||
Robert Perry Bierman
Pasażer w samolocie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Austin Bryant
Uchodźca / Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Cocke
Klient na lotnisku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lauren Marie Gordon
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Howell
Żołnierz armii sił zachodnich (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Kedgley
Żołnierz piechoty morskiej sił zachodnich (niewymieniony w czołówce)
|
||
Timothy LaForce
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Temper Lavigne
Dziecko uchodźcy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ernest Rogers Sr.
Policjant / Żołnierz armii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kim Rosen
Pasażer samolotu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Tinsley
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vinnie Varone
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jaclyn White
Reporterka wojenna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Rob Hardy
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Geoff Barrow | ||
Ben Salisbury | ||
Kostiumy | Ocena | |
Meghan Kasperlik | ||
Montaż | Ocena | |
Jake Roberts |
7,0
|
|
Jens Baylis
(asystent)
|
||
Sam Shelton
(asystent)
|
||
Saffron Weaver
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ashley Levy
nadzorca charakteryzacji
|
||
Bridgit Crider
główny charakteryzator
|
||
Alex Breijak
charakteryzator
|
||
Natasha Negron
charakteryzator
|
||
Alex-Michael Petty
charakteryzator
|
||
Carla Wallace
charakteryzator
|
||
Darla Wigley
charakteryzator
|
||
Amy Wood
nadzorca stylizacji
|
||
Deena Adair
główny stylista
|
||
Crystal Broedel
fryzjer
|
||
AL Payne
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Caty Maxey
scenograf
|
||
Mark Dillon
dyrektor artystyczny
|
||
Jason Vigdor
dyrektor artystyczny
|
||
Devita Walker
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Lizbeth Ayala
dekorator wnętrz
|
||
Eric Anthony
rekwizytor
|
||
Kelly Harrell
rekwizytor
|
||
Glenn Peison
rekwizytor (asystent)
|
||
Suzanne Bonanno
malarz
|
||
Dan Branciforti
rekwizytor
|
||
Brett Fahle
rekwizytor
|
||
Taylor Kirby
rekwizytor
|
||
Emily Minnick
rekwizytor
|
||
Brian Calvin Smith
rekwizytor
|
||
Zack Timms
rekwizytor
|
||
Eric C White
rekwizytor
|
||
Matthew Czarnowsky
zbrojmistrz
|
||
Christopher Ferris
koordynator konstrukcji
|
||
Nelson Hagood
główny konstruktor dekoracji
|
||
Madelyn Kahn
scenograf (asystent)
|
||
Pike Kanjanampa
koordynator scenograficzny
|
||
Tyrone Lee
zbrojmistrz
|
||
Alexander Linde
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jim Magdaleno
scenopis obrazkowy
|
||
Brynna Norvell
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dan Riker
zbrojmistrz
|
||
John Sanders
główny rekwizytor
|
7,0
|
|
Willow Watson
projektant wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jennie Breckenridge
operator postsynchronu
|
||
Robby Brown
montaż imitacji
|
||
Gillian Dodders
montaż postsynchronu
|
||
Zoe Freed
imitator dźwięku
|
||
Danny Freemantle
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Glenn Freemantle
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Nick Freemantle
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Andrei Gaidanov
technik miksu
|
||
Glen Gathard
mikser imitacji
|
||
Naomi Graham
montaż dialogów
|
||
Rebecca Heathcote
imitator dźwięku
|
||
Dayo James
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Robert Malone
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ian Morgan
montaż dialogów
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Fergus Pateman
technik miksu
|
||
Jeffrey Roy
mikser postsynchronu (Los Angeles)
|
||
Jasper Thorn
technik miksu
|
||
Mark Timms
mikser ponownego nagrania
|
||
Isa Yousufzai
technik miksu
|
||
Simon Astall
nadzorca muzyki
|
||
Rupert Coulson
mikser muzyki
|
||
Rachel Park
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Francine Maisler
dobór obsady
|
8,0
|
|
Kaley Boerneke
dobór obsady (asystent)
|
||
Yasmeen Griffin
dodatkowy dobór obsady
|
||
Meagan Lewis
dobór lokalizacji
|
||
Laura 'Lau' Mengoni
dodatkowy dobór obsady
|
||
Heather A Taylor
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Julianne Whitehead
dodatkowy dobór obsady
|
||
Branden Arnold
kaskader
|
||
Janelle Beaudry
kaskader
|
||
Brandon Beckman
kaskader
|
||
Randy Beckman
kaskader
|
||
Gianni Biasetti Jr.
kaskader
|
||
Nicolas Bosc
kaskader
|
||
Chad Bowman
kaskader
|
||
Sean Paul Braud
kaskader
|
||
C.J. Brown
kaskader
|
||
Christian Brunetti
kaskader
|
||
Paul Chappell
kierowca precyzyjny
|
||
Jared Corum
kaskader
|
||
Niko Dalman
kaskader
|
||
Jeff Dashnaw
koordynator kaskaderów
|
||
Kent De Mond
kaskader
|
||
Luis Fernandez
kaskader
|
||
Jeff Galpin
kaskader
|
||
Tyler Galpin
kaskader
|
||
Joseph Gambel
kaskader
|
||
Jomahl Gildersleve
kaskader
|
||
Dean Grimes
kaskader (rezerwowy)
|
||
Justin Hall
kaskader
|
||
Dylan Hice
kaskader
|
||
Crystal Hooks
kaskader
|
||
Tim James
kaskader
|
||
Frederic Jean
kaskader
|
||
Antwain L. Jones
kaskader (rezerwowy)
|
||
Linda Kessler
kaskader
|
||
Renford Ligon
kaskader
|
||
Aaron Matthews
kaskader
|
||
Alex Meglei
kaskader
|
||
T. Ryan Mooney
kaskader
|
||
Patrick Moore
kaskader
|
||
Dustin Nelson
kaskader
|
||
Michael Ortiz
kaskader
|
||
Bob Pelletier
kaskader
|
||
Kara Petersen
kaskader dublujący: Cailee Spaeny
|
6,0
|
|
Brian Philpot
kaskader
|
||
Vic Plajas
kaskader
|
||
Adam Rivette
kaskader
|
||
Chris Romrell
kaskader
|
||
Dalton Rondell
kaskader
|
||
James Ryan
kaskader (rezerwowy)
|
||
John Santiago
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…